Абромавичус розповів, кого бачить наступним прем’єром

П'ятниця, 12 лютого 2016, 14:27

Міністр економічного розвитку України Айварас Абромавичус, котрий оголосив про свою відставку, вважає, що очолити уряд має міністр фінансів Наталка Яресько.

Про це він написав у своїй колонці на Українській правді.

Він зазначив, що Україні потрібен технократичний уряд та прем'єр-міністр з бездоганною репутацією.

"Очевидний кандидат, який відповідає цій вимозі, – це міністр фінансів Наталія Яресько. Їй можна закинути хіба що американське походження, але, як показує досвід балтійських держав, це, швидше, плюс, а не мінус", - написав Абромавичус.

Він зазначив, що в усіх трьох країнах Балтії були президенти-вихідці з західних діаспор, які успішно відпрацювали по дві каденції.

Головним завданням нового уряду, за словами Абромавичуса, має стати прискорення реформ у всіх сферах, а в першу чергу – реформа Державної фіскальної служби та швидка прозора приватизація.

Як відомо, 3 лютого міністр економіки Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства. Кононенко ці звинувачення заперечує.

Того ж дня Національне антикорупційне бюро зареєструвало кримінальне провадження за заявою міністра економіки Айвараса Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка.

Кононенко також написав заяву в НАБУ. Він звернувся до НАБУ з проханням провести очну ставку з міністром економічного розвитку Айварасом Абромавичусом.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування