Турчинов: для Росії є лише одна можливість "закрити питання" Криму

16723 перегляди
Понеділок, 15 лютого 2016, 14:47

Поки окуповані території не будуть звільнені від агресора, Україна не вважатиме "закритим це питання".

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, коментуючи заяву прем'єр-міністра РФ Дмитра Медвєдєва, інформує прес-служба РНБО у понеділок. 

"Росія мріє закрити питання Криму? Але це питання ніколи не буде закритим для нас та для світової спільноти, як і питання Донбасу, поки окуповані території не повернуться до складу України, і доки не будуть відновлені кордони нашої держави, що були визнані світовим співтовариством", - наголосив Турчинов. 

За його словами, для Росії є лише одна можливість "закрити це питання" - "забратись з окупованих територій". 

"В Біблії сказано: хто сіє вітер, - пожне бурю. Це означає, що агресор, який створює прецедент, намагаючись змінити існуючі кордони, невдовзі сам зіткнеться з цим питанням, але в значно більших і руйнівних масштабах", зазначає Турчинов.

"Адже Росія в умовах глибокої кризи та самоізоляції з часом не буде здатна не тільки утримувати національно-територіальні автономії, але і території, що були відірвані від інших країн, починаючи від Далекого Сходу і закінчуючи крайніми західними областями", - зазначив секретар РНБО.

Як відомо, глава російського уряду, в інтерв'ю телеканалу Euronews заявив, що питання про майбутнє Криму "для РФ не існує, воно закрите назавжди". 

Українська правда

powered by lun.ua