Росія відправляє українські фури за режимом "Їду додому"

Середа, 17 лютого 2016, 09:10

Із Росії в Україну відпустили першу групу вантажівок, раніше затриманих владою РФ за блокаду активістами в Україні руху російських фур.

Як повідомляє Міністерство транспорту Російської Федерації, Ространснадзор на території Брянської області забезпечив поновлення раніше припиненого руху.

Це робиться "у рамках реалізації запропонованої українською стороною 16 лютого програми дій із повернення російських і українських вантажних транспортних засобів, що здійснюють транзитні перевезення, до держав їх реєстрації (режим "Їду додому")".

Станом на 22:00 у РФ була сформована й відправлена перша група українських вантажних автотранспортних засобів, що прямують у напрямку України.

"Дану роботу буде продовжено в координації з відповідними діями української сторони", - зазначили в Мінтрансі РФ.

Раніше Міністерство інфраструктури України повідомило про домовленість із Росією запровадити режим "їду додому" з 16 до 25 лютого включно.

"Більше 600 українських автомобілів, що вже заблоковані на території РФ або прямують до України з країн Азії, зможуть в цей період безперешкодно дістатись України. Аналогічно близько 600 російських автомобілів зможуть повернутись до Росії з країн Євросоюзу. Українська сторона забезпечить супровід колон російських авто до кордону з Російською Федерацією або Республікою Білорусь", - уточнили у відомстві.

Мінінфраструктури закликало громадських активістів у найближчі 10 днів не заважати пересуванню вантажних російських автомобілів додому.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування