Саакашвілі заявив, що СБУ оголосила йому війну

Четвер, 18 лютого 2016, 14:04

Одеський губернатор Міхеіл Саакашвілі стверджує, що СБУ оголосила йому війну.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, причиною стало закриття для корупціонерів у цій службі "традиційних джерел корупційних доходів" в Одесі, пов'язаних з митницею, контрабандою горіхів, нелегальним гральним бізнесом, обміном валюти, контрабандою сигарет та "іншими грабіжницькими схемами".

За його словами, заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ Павло Демчина викликав до Києва начальника одеського управління СБУ Сергія Батракова "і доручив йому зайнятися "проектами Саакашвілі", куди в числі інших входить Центр обслуговування громадян і Відкритий митний простір, що знаходиться в процесі утворення".

Після того, як ми закрили СБУшникам їх традиційні джерела корупційних доходів в Одесі пов'язані з митницею, контрабандою...

Posted by Mikheil Saakashvili on Thursday, February 18, 2016

Крім того, стверджує Саакашвілі, у середу "СБУ вдерлася в Іллічівську поліцію звільняти заарештованого за розбій, багаторазово судимого громадянина".

"Бійці Альфи приставили до стінки працівників поліції і заявили, що за їхньою інформацією поліцейські незаконно затримали бандита і піддали його тортурам, що звичайно є повною вигадкою. Сьогодні я поінформував президента про незаконні дії підлеглого безпосередньо йому органу і збираюся відкрито реагувати на всі факти шантажу та свавілля", – додав він.

За словами Саакашвілі, йому стало достеменно відомо, що "смотрящий СБУ" Анатолій Даниленко найняв дві групи для стеження за участю ресурсів СБУ за ним і його співробітниками. Саме це, додав він, стало причиною його відмови від охорони СБУ.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!