У Криму заарештували рахунки компанії Курченка

П'ятниця, 19 лютого 2016, 14:35

Арбітражний суд окупованого Криму заарештував 49,4 млн рублів (близько 650 тисяч доларів) ЗАТ "Компанія Нафтотрейдинг" Сергія Курченка, яка володіє в Криму близько 40 АЗС.

Про це йдеться в рішенні суду від 15 лютого, передає "Ліга.net".

Арешт накладено за позовом про стягнення заборгованості ТОВ Фірма ТЕС, якою володіє великий кримський підприємець, колишній глава захопленого "Чорноморнафтогазу" Сергій Бейм.

При цьому, в тексті рішення суду йдеться, що ЗАТ Компанія Нафтотрейдинг вже не здійснює діяльність в окупованому Криму.

"Необхідно відзначити, що згідно з довідки УМВС Росії по місту Сімферополю, відповідач (Компанія Нафтотрейдинг, - Ред.) діяльність не здійснює, однак, до нього пред'явлені вимоги про стягнення грошових коштів на великі суми", - наголошується в документі.

Вимоги про арешт активів ЗАТ Компанія Нафтотрейдинг, суд відхилив.

Крім ТОВ Фірма ТЕС, претензії до Курченка має також Російський національний комерційний банк, що працює в окупованому Криму і належить Россімуществу.

Банк з лютого намагається стягнути з російських компаній, пов'язаних з Курченком понад 26 млн рублів (близько 340 тисяч доларів) кредитного боргу, говориться в ще одному рішенні суду від 11 лютого.

Як забезпечувальний захід банк просив суд заарештувати активи Компанії Нафтотрейдинг, ТОВ Торговий дім Нефтегаз (Москва), Ойлсервис Трейд (Москва), Афан-Голд (Москва), ЗАТ Компанія Крим Ойл (Крим).

Всі зазначені компанії пов'язані з Курченком і займаються торгівлею паливом в Росії і на окупованому півострові.

Арбітражний суд окупованого Криму відхилив вимоги Російського національного комерційного банку про арешт активів, призначивши наступне засідання на початок березня.

Як повідомлялося, влітку 2014 року Сергій Курченко купив у Ленура Сеттарова мережу АЗС Современник, яка складалася з 35 заправок.

Пізніше він викупив 13 кримських АЗС і нафтобазу у Лукойла. Всі свої роздрібні активи в Криму Курченко об'єднав в АТ Компанія нафтотрейдинг (Сімферополь), якою опосередковано володіє гонконгська Yalimo Limited.

Бізнес Курченка в Росії і Криму не відчував проблем аж до початку 2015 року. З березня 2015 року Курченко почав втрачати свої позиції на паливному ринку.

Якщо восени 2014 року ще півроку тому Курченко був найбільшим постачальником палива до Криму, забезпечуючи понад 70% потреб півострова, то до середини 2015 року частка поставок ТД Нефтегаз знизилася до 15%.

Економічна правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...