Розвідка: російські військові відмовляються їхати до Сирії

24805 переглядів
3
Неділя, 21 лютого 2016, 06:05

Через збільшення втрат і невиконання російським керівництвом фінансових зобов'язань російські військові все частіше відмовляються від відрядження до Сирії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

"Різке збільшення втрат серед особового складу, в тому числі фактів загибелі та каліцтв, а також систематичне невиконання керівництвом Російської Федерації обіцянок щодо виплат грошових надбавок, призвело до збільшення серед російських військовослужбовців випадків відмови від відряджень до Сирії", - йдеться у повідомленні.

ГУР зазначає, що як наслідок запеклих бойових дій у Сирії, до Військово-медичної академії ім.Кірова (м.Санкт-Петербург) МО РФ доставлено партію військовослужбовців ЗС РФ, які отримали тяжкі поранення та контузії.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.231.178.---навроцький21.02.2016 17:32
Каzапи теж трішки люди і жити їм теж дуже хочеться. Вони тішаться дуже, коли гинуть українці, поляки, сирійці чи грузини, а коли до них черга доходить, тоді вони потилицю чухають, і всім кажуть, що підступний ворог підло нападає на них і стріляє в спину.
Смерть каzапам по всьому світу!
IP: 46.133.151.---Yurek-121.02.2016 11:48
Василю Хижняку
Ну ти, пec смердючий, заткни сьорбало. Попався б ти менi в реалi, зубами свoiми вдавився би. Я 9 мiсяцiв на передку провоював - знаю, що пишу. На мiнометний обстрiл з закритих позицiй нi з ДШК або Максима, нi з ЗУ не вiдповicи. Ба навiть якщо даеться дозвiл на вiдповiдь, коли ще було чим - до Мiнськ-2, поки дозвiл прийде, ворог уже вiдстрiлявся та змiнив позицiю.
IP: 46.133.151.---Yurek-121.02.2016 08:30
Це iм не Украiна, де iдioти та зрадники заборлнили власнiй армii стрiляти по ворогу та обеззброiли передову, щоб мiнiмiзувати втрати окупантiв.
Усі коментарі