На Майдані "Віче": кількасот учасників, представники РПС сваряться

Неділя, 21 лютого 2016, 18:05

На Майдані Незалежності у Києві проходить так зване Віче, проведення якого анонсували представники об'єднання "Революційні праві сили", участь у заході беруть близько 200 осіб. 

Як повідомляють Українські Новини, близько 17:30 з імпровізованої сцени під стелою Незалежності представники "РПС" оголосили свої "вимоги" до влади.

 
 
 
 

"Українська влада не відповідає критеріям і вимогам Майдану. Ми заявляємо про створення оргкомітету Віче народу України", - зачитав "резолюцію" РПС представник об'єднання Роман Липинський.

Він додав, що це "попередній список вимог", і запропонував учасникам мітингу прийняти його за основу. Після того, як проект вимог був підтриманий присутніми, виступаючий закликав "вносити свої пропозиції, але не зараз, а пізніше".

На сцені серед представників "РПС" присутні екс-депутати Верховної Ради Степан Хмара і Юрій Кармазін, амністований Дмитро Павличенко, лідер автономних націоналістів Владислав Горанін, кілька священиків, командир штурмового взводу батальйону "Донбас" та інші. 

Періодично між ними виникають сварки через розбіжності щодо вимог до влади, які висуваються. powered by lun.ua