Путінський "гумконвой" привіз у Донецьк зброю й боєприпаси - Розвідка

Понеділок, 22 лютого 2016, 11:09
Путінський гумконвой привіз у Донецьк зброю й боєприпаси - Розвідка
joinfo.ua

Два автомобілі з так званого "гуманітарного конвою" РФ, що прийшов на Донбас 18 лютого, доправили в Донецьк боєприпаси й стрілецьку зброю.

Про це повідомив заступник директора департаменту Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скибицький в ефірі телеканалу "112 Украина".

"Зайшов черговий гуманітарний конвой на територію окупованих районів, і 2 автомобілі в Донецьк знову доправили боєприпаси й стрілецьку зброю. Тобто Росія знову поновлює разом із поставками гуманітарних вантажів і поставки озброєння", - повідомив він.

Перша в 2016-му році колона, спрямована РФ на Донбас, прибула 18 лютого. За інформацією Держприкордонслужби України, вантажівки були заповнені на третину, також в автомобілях були прострочені консерви й книги невідомого змісту.

Скибицький також розповів, що, у порівнянні з попереднім тижнем, проросійські бойовики в зоні АТО збільшили кількість порушень із відведення важких озброєнь удвічі.

"Якщо минулого тижня ми відзначали порушення з відведення техніки близько п'яти-шести на добу, то на сьогодні таких порушень фіксується близько десяти", - повідомив він.

Скибицький пояснив, що за минулі дві доби поблизу лінії розмежування значно збільшилася чисельність реактивних систем залпового вогню "Град".

"Впродовж доби 20 лютого в заборонних зонах було зафіксовано 20 БМ-21 "Град", - зазначив він.

"Згідно з мінськими домовленостями, відведення саме цих "Градів" мало відбутися на дистанцію ​​35 км від лінії відведення. Але нами було зафіксовано 20 одиниць у населених пунктах Петровське – це 3 км від лінії розмежування, Комсомольське – 4 км, Харцизьк – 18 км. Крім того, за минулу добу було зафіксовано шість "Градів" у Донецьку", - сказав Скибицький.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування