США: нинішній Кабмін здатний продовжити реформи

3286 переглядів
Середа, 24 лютого 2016, 11:12

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт впевнений у здатності нинішнього Кабінету Міністрів продовжувати реформи.

Про це він сказав на церемонії підписання угоди про інвестиції американської компанії Cargill в будівництво зернового терміналу в морському торговому порту "Южний" Одеської області, повідомляють "Українські новини".

"Я впевнений, що реформи будуть тривати і такі люди, як міністри, яких ми бачимо сьогодні, вони рішуче налаштовані працювати в цьому напрямку", – сказав Пайєтт.

На церемонії були присутні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

Пайєтт зазначив, що американським інвесторам важливо бачити налаштованість українського уряду на реформи, неухильне виконання ним зобов'язань перед Міжнародним валютним фондом, тісну співпрацю між президентом і урядом у боротьбі з корупцією та гарантії забезпечення верховенства права.

Посол додав, що український уряд продемонстрував прогрес у створенні чіткої та прозорої регуляторної системи в напрямку прозорої і справедливої реформи відшкодування податку на додану вартість.

Пайєтт зазначив, що сьогодні українська влада продемонстрували тільки початок реформ і висловив сподівання, що підписана в середу угода є першим кроком у перетворенні України у світову сільськогосподарську наддержаву.

Як відомо, американська Cargill вирішила інвестувати 100 мільйонів доларів у будівництво нового зернового терміналу в морпорту "Південний".

На початку лютого Пайєтт висловив розчарування рішенням міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса подати у відставку, назвавши його одним з ключових реформаторів Кабміну.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua