Поблизу Станиці Луганської нишпорив "безпілотник"

Середа, 24 лютого 2016, 13:00

У Луганській області прикордонний наряд зафіксував політ безпілотного літального апарату в напрямку Станиці Луганської.

"Літальний апарат, який російські найманці використовували для здійснення повітряної розвідки, був виявлений на напрямку н.п. Станиця Луганська. Поінформовано підрозділи ЗСУ", - повідомляє Прикордонна служба.

Крім того, у 2 громадян, які слідували через контрольний пост "Лисичанськ", прикордонники виявили фальшиві довідки про реєстрацію тимчасового переселенця, з підробленими печатками. Ще в одного українця співробітники Краматорського загону виявили довідку про реєстрацію тимчасового переселенця невстановленого зразка.

Даних громадян передали представникам поліції.

Окрім того, на контрольному посту "Верхньоторецьке" прикордонний наряд зупинив 3 автомобілі, які в об’їзд дорожніх коридорів везли до неконтрольованої території України вантажі. Всього вони перевозили майже тонну одягу та продуктів харчування. Їх передали у фіскальну службу.

Ще 6 машин із товарами виявили в КПВВ "Новотроїцьке" та "Мар’їнка" прикордонники спільно з представниками фіскальної служби. Автівки були завантажені одягом, комп’ютерною технікою, дитячою літературою та прикрасами. Вартість вантажів сягає близько 1 мільйона гривень. Товари передані зведеним мобільним групам.

Відзначається також, що через контрольний пункт "Зайцеве" до неконтрольованої території прослідувало 6 вантажних автомобілів від благодійної організації "Людина в біді". Автівки перевозили майже 70 тонн продуктів харчування для жителів Донецької області.

powered by lun.ua