США підписали контракт на будівництво бази ПРО в Польщі

Середа, 24 лютого 2016, 14:24

Департамент оборони США підписав контракт вартістю $182 млн на будівництво комплексної системи протиракетної оборони в селищі Редзіково на півночі Польщі.

Про це повідомляє Радіо Польща, передає Європейська правда.

Будівництво бази протиракетної оборони на колишньому військовому аеродромі в Редзіково має завершитися до 9 квітня 2018 року.

Повідомляється, що в селищі вже з'явилися перші військові. Це співробітники Агентства із ПРО, ВМФ США, а також Інженерного корпусу армії США,  які братимуть участь у будівництві бази ПРО.

Контракт на будівництво бази ПРО в Редзіково є першим кроком по даному проекту. Інженерний корпус США готує окремий тендер на будівництво всієї супутньої інфраструктури.

У вересні минулого року повідомлялося, що будівництво військової бази в селищі Редзіково почнеться в 2016 році, а в 2018 році тамбудуть розміщені мобільні батареї з ракетами середньої дальності SM-3.

Угода про розміщення ракет була підписана між Польщею і НАТО в 2010 році з метою захистити країни НАТО від потенційної загрози балістичного удару з боку "країн-ізгоїв".

Раніше міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що НАТО має будувати військову інфраструктуру на Сході, попри старі зобов’язання альянсу перед Росією.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua