Луценко: Потрібна нова коаліція під новий уряд

П'ятниця, 26 лютого 2016, 17:36

Лідер фракції БПП Юрій Луценко заявив, що стара коаліція "фактично розвалилась" і необхідно сформувати нову для формування нового уряду.

Про це йдеться в його заяві, розміщеній на Facebook.

На початку лютого йшлося лише про урядову кризу. Прем'єр Яценюк утримався, але втратив підтримку 4 фракцій коаліції з 5....

Опубліковано Юрієм Луценком 26 лютого 2016 р.

"Заяви про вихід з коаліції "Самопомочі" і "Батьківщини" засвідчили про глибоку загальнополітичну кризу. Можна сперечатися про юридичні тонкощі, але по факту стара коаліція розпалася", - заявив Луценко.

"Наступного тижня керівники парламентських демократичних фракцій мають почати переговори про створення нової коаліції під новий уряд", - додав Луценко.

Луценко звинуватив прем'єра Арсенія Яценюка у тому, що його небажання піти у відставку "призводить до розширення кризи довіри не тільки між владою і українцями, але і між Україною і західними партнерами".

"Ми втрачаємо безвізовий режим, співпрацю з МВФ і багато чого ще", - заявив Луценко.

За його словами, "БПП готова запропонувати річний план спільних дій парламентської більшості і Кабінету міністрів".

"Його виконавцями має стати технократична команда реформаторів без партійних амбіцій", - додав він.

Як відомо, під час останнього пленарного тижня фракції "Самопомочі" та "Батьківщини" заявили про вихід з коаліції.

Фракція Радикальної партії заявила про вихід із коаліції ще у вересні 2015 року, проте не подала заяву про відкликання підписів з-під коаліційної угоди, тому керівництво Ради стверджує, що коаліція досі існує.

Роман Романюк, УП

powered by lun.ua