Пивоварський каже, що до Славського для лижників тепер їхати - рай

П'ятниця, 5 лютого 2016, 09:51

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський відзвітував про низку відремонтованих доріг.

Під час години уряду в Верховній Раді він відповів на запитання про результати експерименту з фінансування ремонту доріг загального користування у Волинській, Львівській, Одеській та Чернівецькій областях за рахунок додаткових надходжень від митних платежів.

За словами міністра, експеримент по митниці дав "феноменальні результати" з вересня минулого року.

Так, у Львівській області з 1 вересня по 30 грудня 2015 року "було зібрано додатково до обласного бюджету майже 291 мільйон гривень" від перенадходження митних платежів. І за рахунок цих коштів відремонтовано декілька ділянок автошляхів.

Пивоварський сказав, що на ділянці дороги M-17 Львів – Радехів – Луцьк була "відремонтована практично вся ділянка від Львова до Волинської області, крім міста Радехів".

"Це дорога, яка не ремонтувалася більше 35 років. Це дорога, де почали вимирати села, бо це реально був напрямок. Дорога відремонтована, працює – експеримент спрацював. На цю дорогу була витрачено 177 мільйонів гривень", - сказав він, зазначивши, що підрядником була турецька компанія "Онур Констракшн Інтернешнл".

За роботи на ділянці дороги Сколе – Славське, T-14, організації "Автомагістраль-Південь" заплачено 74 мільйони гривень.

"Якщо хтось із вас лижник, ви можете тепер поїхати до Славського – і побачити, що ви доїдете туди якісною дорогою. Ми розкриваємо потенціал регіону, залучаємо туристів, залучаємо бізнес, створюємо можливості для приватного бізнесу створити або невеличкий готель, або заправку тощо Розвиток дороги дозволяє створювати дорожню інфраструктуру", - заявив міністр.

Також за роботи на ділянці дороги М-06 Київ – Чоп "Автомагістралі" заплачено 37 мільйонів гривень. Відремонтовано "в нормальній якості" відрізок дороги між 690-м та 546-м кілометром.

"Чернівецька обласна адміністрація від даного експерименту отримала майже 130 мільйонів гривень. Із них використано 27 мільйонів гривень – частково витрачені ці гроші на дорогу Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига у напрямку на Кишинів, це дорога М-10", - сказав Пивоварський.

"Інші гроші, на жаль, не були використані, майже 104 мільйони гривень є на рахунках обладміністрації. Я прошу керівництво області підготуватися до початку сезону і використати дані гроші, починаючи з березня, на дорожнє будівництво. У Чернівецькій області є багато доріг, які потребують грошей. Дані кошти можуть використані виключно дна дорожнє будівництво", - додав він.

Волинь отримала від митних надходжень на дороги 94 мільйони гривень.

"Частина цих грошей – всього 300 тисяч гривень – була використана на проектування дороги Львів – Радехів – Луцьк, з березня почнеться ремонт дороги від кордону зі Львівською областю в сторону Луцька. І наступного року, у першій половині року, буде завершено повністю будівництво цього відрізку", - сказав міністр.

"Таким чином, завдяки даному експерименту повністю буде відновлено напрямок Львів – Луцьк через Радехів, що дозволить економити водіям величезні гроші, тому що альтернативний шлях – через Рівне – майже на 90 кілометрів довше", - зазначив Пивоварський.

"Одеська обласна адміністрація, на жаль, від даного експерименту не отримала нічого", - констатував він.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...