Білецький готовий взяти Краснова на поруки

Вівторок, 1 березня 2016, 14:37

Народні депутати Андрій Білецький та Олег Петренко подали клопотання про взяття на поруки главу цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова.

Про це "Українській правді" повідомили представники "Азова" у суді.

Наразі судове засідання поновилося.

Захист Краснова вимагає провести судмедекспертизу.

При цьому сам Краснов у суді заперечив свою вину у тих злочинах, які йому інкримінує СБУ.

Як передає "Громадське.tv", Краснов заявив про жорстокі побої та катування.

"Катували, били сильно. Я почав втрачати свідомість. Ставили на розтяжку, закривали рот, щоб я не міг дихати, били по геніталіях. Нічого не запитували, тільки били", - заявив він.

Краснов стверджує, що після затримання його відвезли в Головне управління СБУ на Володимирській, де, за його словами, катували, поки не прийшов адвокат.

"Я дізнався, що вони мені інкримінують якусь там зброю, яка в тому лісі зберігалася. Записали, що затримали мене в лісі. Це неправда. Мене затримали біля входу в магазин разом з Оксаною", - стверджує Краснов.

Як відомо, 1 березня ГПУ попросила суд взяти Краснова під варту з можливістю внесення застави - 20 мільйонів гривень.

29 лютого керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук заявив, що Краснов, якого напередодні затримали, передав російським спецслужбам списки військових полку "Азов".

Також СБУ підозрює Краснова в підготовці замаху на одного з лідерів громадянської блокади Криму за завданням російських спецслужб, а також у намірі "терактами на Херсонщині спровокувати атаку росіян".

Проте, захист Краснова стверджує, що йому інкримінують лише незаконне зберігання зброї.

Роман Кравец, Роман Романюк, УП

powered by lun.ua