Штепа звинувачує СБУ в захопленні Слов'янська і мріє про президентство

Понеділок, 14 березня 2016, 17:19

Неля Штепа, котра була мером Слов'янська Донецької області на момент захоплення міста у квітні 2014 року, заявила, що захоплення відбувалося з відома та за підтримки співробітників СБУ і МВС.

Про це вона заявила в ході допиту в суді, передає УНІАН.

У понеділок Червонозаводський райсуд Харкова визначив порядок слухання кримінального провадження за обвинуваченням Штепи у створенні терористичної організації і посяганні на територіальну цілісність України.

Під час допиту в суді Штепа протягом майже 3 годин читала свою промову, надруковану на 52 сторінках.

Штепа передала суддям роздруківку свого виступу і додала, що вона стане для них сувеніром після того, як вона стане президентом України.

Як уточнює  Depo.Харьков, Штепа заявила, що 12 квітня 2014 року адмінбудівлі у Слов'янську захоплювали близько 1 тисячі осіб.

Вона стверджує, що в захопленні брали участь, зокрема, близько 100 колишніх працівників СБУ та МВС, близько 250 учасників "козачого ополчення", які з'явилися в березні 2014 року в Святогірську нібито для охорони Свято-Успенської лаври, і "ще 650 осіб ополчення з Харкова і Луганська".

Підсудна заявила, що всі захоплення у Слов'янську відбулися з відома та за підтримки працівників СБУ та МВС.powered by lun.ua