МЗС рекомендує в Туреччині уникати людних місць. Телефони дипвідомств

Вівторок, 15 березня 2016, 16:15

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України, які перебувають у Туреччині або планують поїздки туди, зважити на високий рівень терористичних загроз.

Про це йдеться у рекомендаціях, опублікованих на сайті МЗС.

"У зв’язку з останнім терактом, що був скоєний 13 березня у столиці Турецької Республіки Анкарі, МЗС наполегливо рекомендує громадянам України, які планують поїздки до Турецької Республіки, або вже перебувають на її території, зважити на високий рівень терористичних загроз в цій країні", - заявляє відомство.

Під час перебування на території Туреччини громадянам України рекомендують виявляти підвищену пильність і обережність.

За можливості, слід уникати відвідання місць масового скупчення людей (культових споруд, відомих історичних пам’яток, великих торговельно-розважальних комплексів, місць проведення мітингів та демонстрації тощо) та перебування поряд з адміністративними будівлями, поліцейськими установами.

Також у Туреччині варто обмежити користування місцевим громадським транспортом.

Слід постійно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в цій країні та місці перебування.

МЗС рекомендує неухильно виконувати всі вказівки та рекомендації правоохоронних органів і місцевої влади, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу.

У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України слід невідкладно звертатися до посольства України в Туреччині (+90 533 307 72 32, emb_tr@mfa.gov.ua), Генерального консульства України в Стамбулі (+90 530 612 55 77, gc_tr@mfa.gov.ua) або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 044 238 16 57.powered by lun.ua