У Франції арештували 4 ісламістів за підготовку теракту в Парижі

Четвер, 17 березня 2016, 02:54

Антитерористичний підрозділ французької поліції у середу, 16 березня, заарештував чотирьох радикальних ісламістів за підозрою у плануванні атаки в центрі Парижа.

Про це пише dw.com.

Один з них проходить у базах французьких правоохоронців як колишній в'язень із можливими зв'язками із "Ісламською державою", сказав міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов.

"Ми отримали інформацію про одну особу (…), яка могла вчинити акти насильства у Франції. Цього ранку його заарештували разом з трьома членами його оточення. Наразі перевірки тривають", - цитує його агенція AFP.

Раніше телеканал TF1 повідомляв, що поліція також вилучила патрони до автомата та комп'ютерне обладнання. Телеканал BFM-TV передав, що зброї виявлено не було. Казньов закликав до розважливості стосовно інформації про можливий планований акт насильства.

Нагадаємо, у Бельгії проходить спецоперація поліції, пов'язана із розслідуванням листопадових терактів у Парижі. Прем'єр країни Шарль Мішель заявив, що антитерористична операція в країні триватиме, утім влада вирішила не змінювати рівень оцінки терористичної загрози.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування