США закликали ООН змусити РФ виконувати Мінські угоди

П'ятниця, 18 березня 2016, 04:45

Постійний представник США при ООН Саманта Пауер закликала країни, представлені в Організації Об'єднаних Націй, натиснути на Росію, щоб змусити її виконувати Мінські угоди.

Про це вона заявила під час "круглого столу", присвяченого другій річниці резолюції ГА ООН щодо територіальної цілісності України, передає "Укрінформ".

"Кроки, які Росія повинна здійснити, прості: Росія повинна поважати суверенітет України. Росія повинна припинити озброювати, навчати сепаратистів і вести бойові дії разом з ними. Росія також повинна виконати свої зобов'язання за Мінськими угодами, включаючи звільнення незаконно затриманих осіб, таких як Надія Савченко", - підкреслила Пауер.

За її словами, Україна, зі свого боку, теж несе відповідальність.

"І ми будемо продовжувати працювати з українським урядом в контексті виконання ним своєї частини Мінських домовленостей в повному обсязі", - зазначила посол.

"Нам потрібно бути солідарними в питанні територіальної цілісності України, а також дотримання прав людини по відношенню до всіх людей в Україні", - додала Пауер.powered by lun.ua