Розвідка: Росія знову намагається дискредитувати СММ ОБСЄ

Понеділок, 21 березня 2016, 13:49

Російський Центр інформаційного протиборства і Центр територіальних військ Південного ВО ЗС РФ  намагаються дискредитувати СММ ОБСЄ.

Про це повідомляє головне управління розвідки.

"Продовжуються активні спроби дискредитації Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з боку російських військовослужбовців Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ, Росія) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ, які відряджені до штабів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - сказано в повідомленні.

Так, 20 березня зафіксовані масові випадки "розповсюдження дезінформації щодо "бездіяльності" співробітників Місії ОБСЄ, які начебто відмовляються фіксувати ознаки порушення силами АТО режиму припинення вогню".

"Для цього російськими військовими пропагандистами активно використовуються соціальні мережі, а також спеціальні розділи для коментарів провідних українських ЗМІ, представлених у мережі Інтернет", - сказано у розвідці.

"Метою означених заходів є провокування недовіри української та міжнародної спільноти до ОБСЄ з огляду на зростання ролі цієї міжнародної організації у встановленні миру на тимчасово окупованих територіях Сходу", - додали у повідомленні.

Українська правдаpowered by lun.ua