Грицак натякнув на корупцію на митниці Саакашвілі

Середа, 23 березня 2016, 15:58

Голова СБУ Василь Грицак розповів про контейнер з контрабандною парфумерією, який був затриманий після прибуття в Україну через Одеську митницю.

Про це він сказав у середу під час зустрічі з журналістами, коментуючи заяву одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі про те, що в Одеській області СБУ, на відміну від прокуратури та митниці, займається корупцією.

За словами Грицака, великий морський контейнер був виявлений невдовзі після заяви Саакашвілі. За документами він перевозив найдешевший вантаж – поліетиленову плівку, а насправді всередині виявили елітну парфумерію.

"Ви вірите в те, що можна випустити контейнер, який декларується з самим дешевим, що може бути, а насправді він наповнений елітною парфумерією … і це просто так за спасибі?" – задався запитанням він.

При цьому Грицак додав, що "не хоче нікого звинувачувати" і розуміє, що "не губернатора завдання ловити контрабанду".

"Але ми маємо відповідати за ті слова, які ми говоримо, і кожен має займатися своєю справою", – заявив він.

Також Грицак запевнив, що глибоко поважає Саакашвілі "за те, що він зробив у своєму житті" і що між СБУ та ним немає "чогось такого, що би не мало бути і нічого такого не відбувається".

Як відомо, Саакашвілі 28 лютого звинуватив місцеве управління СБУ у корупції та рекеті. Наступного дня Державна прикордонна служба повідомила про виявлення контейнера, про який розповідав Грицак.

Українська правдаpowered by lun.ua