Кремлівський інститут включив провідні ЗМІ світу до списку антиросійських

Понеділок, 28 березня 2016, 19:42

Російський інститут стратегічних досліджень включив в список найбільш агресивно налаштованих щодо Росії провідні ЗМІ Європи і США.

Про це повідомляє кореспондент "Медузи", який побував на презентації доповіді.

Автори доповіді під назвою "Зарубіжні ЗМІ в 2015 році - антиросійський вектор", розробили "індекс агресивності", розрахований шляхом поділу кількості негативних публікацій про Росію на кількість нейтральних матеріалів.

Серед ЗМІ з найбільш високим "індексом агресивності" виявилися німецька Frankfurter Allgemeine Zeitung, американські The New York Times та The Wall Street Journal, британські The Guardian, The Financial Times та "Бі-бі-сі", французькі Le Monde і Le Figaro.

У доповіді говориться, що найбільш антиросійськими є засоби масової інформації Чехії. Далі йдуть Польща, Німеччина, Україна і США.

Російський інститут стратегічних досліджень був заснований президентом РФ.

Як йдеться на сайті інституту, його головне завдання - інформаційне забезпечення адміністрації президента Росії, апарату уряду, Держдуми, Ради Федерації, Ради безпеки, міністерств і відомств.

Інститут займається питаннями національної безпеки РФ і прогнозує політичні процеси, а також "протидіє фальсифікації історії на пострадянському просторі".powered by lun.ua