Путінські байкери знову спробують доїхати до Берліна

Вівторок, 29 березня 2016, 16:22

Російський мотоклуб "Нічні вовки" планує в кінці квітня почати мотопробіг з Москви до Берліна, присвячений Дню перемоги.

Про це у вівторок заявив журналістам лідер мотоклубу Олександр Залдостанов, відомий під псевдонімом Хірург, повідомляє ТАСС.

"Після успішного марш-кидка в минулому році ми хочемо повторити його і в цьому... Можливо, в майбутньому це взагалі стане традицією – зустріч Дня перемоги на колесах, на мотоциклах", – сказав він.

Старт намічений на 29 квітня. Байкери спробують проїхати через територію Росії, Білорусі, Польщі, Словаччини, Австрії, Чехії та Німеччини. Планується, що мотопробіг завершиться 9 травня в Берліні.

Залдостанов запевнив, що цей мотопробіг буде набагато чисельнішим, ніж у минулому році.

"Чим більше будуть намагатися гадити наші вороги або люди, мета яких – переписати історію, принизити перемогу, тим більше людей будуть нас підтримувати", – вважає він.

Як відомо, в минулому році "Нічні вовки" намагалися провести аналогічний мотопробіг, проте успіх заходу був сумнівний – частину байкерів не впустила на свою територію Польща, частину – Німеччина. Тим не менш, деякі байкери все ж доїхали до Німеччини.

"Нічні вовки" відомі своєю підтримкою агресивної політики Путіна, вони перебувають у санкційних списках західних країн.powered by lun.ua