Жебрівський обіцяє телепередавач, який "добиватиме" аж до Уралу

П'ятниця, 4 березня 2016, 12:49

Уже найближчим часом у Донецькій області буде встановлено передавач, який транслюватиме українське телебачення не лише на окуповані території Донбасу - аж до Уралу.

Про це заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський під час відкриття конференції у Краматорську "Стратегія мовлення для Донбасу", повідомляє "Укрінформ".

"Переконаний, що у найближчий час разом з нашими міжнародними партнерами ми посилимо присутність українського телебачення, у тому числі й на окупованій території. Навіть по аналоговому обіцяють один передавач поставити, що буде "добивати" до Уралу", - заявив губернатор.

"Я думаю, що, щонайменше, українські території - Воронежчина, Курщина, Ростовщина, Краснодарський край - вони будуть чути Україну і навертатися назад, до правитоків. Не лише окуповані території Донецької та Луганської областей", - зазначив Жебрівський.

Він уточнив, що такий передавач може бути встановлений вже у найближчий місяць. "Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко працює з цього приводу з міжнародними інституціями. Сигнал буде "добивати" до Уралу", - зазначив він.

Наразі вирішується питання навколо місця розташування передавача, розглядаються 3 локації.powered by lun.ua