Обидві сторони на Донбасі досі мінують території - ОБСЄ

8 квітня 2016, 14:49

Обидві сторони на Донбасі продовжують мінувати території, що суперечить мінським домовленостям.  

Про це під час брифінгу повідомив Александр Хуг, перший заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Так, як зазначив Хуг, минулого тижня спостерігачі бачили, як українські військові закладали міни поблизу Золотого.

Реклама:

Водночас спостерігачі помітили 3 міни, прикріплені на дереві у Петровському, що на території бойовиків.

"Цього тижня вперше ми бачили протипіхотну міну неподалік від блокпосту так званих "ЛНР" біля мосту в Станиці Луганській", - заявив Хуг.

Хуг наголосив, що це є порушенням мінських домовленостей.

РЕКЛАМА:
Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс
Оформити підписку

Тетяна Кусок, УП

АТО Донбас ОБСЄ
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: