Сакварелідзе очікує репресій проти себе і Саакашвілі

Вівторок, 12 квітня 2016, 14:40

Колишній заступник генпрокурора і колишній прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе очікує репресій з боку влади щодо себе та одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі.

Про це він заявив виданню Online.ua, коментуючи справу проти екс-заступника генпрокурора Віталія Каська.

"Справа проти Каська — це зведення рахунків старою системою. Не сумніваюся, що те ж саме буде і в моєму випадку, і у випадку Міхеіла (Саакашвілі – ред.). Це ті ж методи, які були до Майдану і під час Майдану – оголошення підозри і так далі", – сказав він.

На думку Сакварелідзе, прокуратуру перетворили у спосіб боротьби проти політичних опонентів чи тих, хто критикує систему. Він вважає, що це робиться з санкції президента Петра Порошенка.

"Шокін і жоден заступник генпрокурора не робили і не роблять і кроку без санкції президента Петра Порошенка", – упевнений він.

Сакварелідзе додав, що у нього залишилося мало надій на те, що справу "діамантових прокурорів" доведуть до кінця.

Також він побічно підтвердив можливість створення Саакашвілі політичної партії та свою участь у ній.

"Якщо тебе виштовхують з управлінського процесу, куди тебе перед цим запросили, то не залишається нічого іншого. Я не дуже хочу в політику, але потрібно шукати підтримки суспільства, в тому числі і в рамках політичного процесу", – сказав він.

Як відомо, у понеділок Саакашвілі озвучив ультиматум Порошенкові, невиконання якого призведе до відставки з посад так званої команди реформаторів.

Зокрема, він зажадав припинити "цькування" його людей, не голосувати за уряд Володимира Гройсмана, негайно звільнити одеського прокурора Миколи Стоянова і тих, хто "травив" Сакварелідзе, порушити справу проти мера Одеси Геннадія Труханова, звільнити одеських співробітників СБУ і податківців.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування