В АТО розповіли, як бійці відбили штурм бойовиків і підбили БМП

П'ятниця, 15 квітня 2016, 12:39

Українські військовослужбовці підбили під Докучаєвськом БМП-1 противника, який йшов на штурм в районі Новотроїцького.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

"Російські найманці не полишають спроб скинути наші підрозділи, які тримають оборону під Новотроїцькому, з їхніх позицій. 14 квітня близько сьомої вечора, з метою уразити наші вогневі точки противник з бойової машини піхоти обстріляв українських захисників", - повідомили в прес-центрі.

"А вже за сорок хвилин кілька їхніх відділень піхоти під прикриттям двох БМП-1 пішли у наступ на українські позиції поблизу Новотроїцького. Після доповіді командиру батальйону з опорного пункту про ситуацію, що склалася та загрозу життя і здоров’я наших бійців було прийнято рішення на відкриття вогню у відповідь", - розповіли в АТО.

Командир батальйону майор Богдан Барда віддав наказ командирові сусіднього опорного пункту підтримати вогнем усіх штатних вогневих засобів бійців, яких атакував ворог.

"Таким чином проросійські найманці потрапили під прицільний перехресний вогонь наших воїнів. В паніці бойовики втратили керівництво та відступили. Окрім цього під час бою одним з влучних пострілів з СПГ-9 наші піхотинці підбили БМП-1 противника. Вже сьогодні командир батальйону привітав прапорщика, молодшого сержанта та старшого солдата бойової обслуги гранатомету з влучним пострілом та готує документи на підлеглих для їх відзначення", - розповіли в прес-центрі.

Українська правдаpowered by lun.ua