Розвідка: У Криму РФ тренується управляти ракетними ударами

Субота, 16 квітня 2016, 17:13

У анексованому Росією Криму проводиться тренування з’єднань та частин берегових військ ЧФ ЗС РФ з управління ракетними ударами та вогнем артилерії з бойовою стрільбою.

Про це 16 квітня повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України. 

За даними ГУР, поблизу кордонів України та на тимчасово окупованій території АР Крим тривають провокаційні заходи бойової підготовки збройних сил Російської Федерації. 

"З 15 квітня на полігоні у районі мису Опук (65 км на схід від н.п.Феодосія) проводиться тренування з управління ракетними ударами та вогнем артилерії з бойовою стрільбою артилерійських підрозділів з’єднань та частин берегових військ ЧФ ЗС РФ", - повідомили у ГУР.

Участь у тренуванні беруть понад 800 військовослужбовців та 200 одиниць військової техніки зі складу 810 окремої бригади морської піхоти (Севастополь), 8 (артилерійського полку (Сімферополь), 126 окремої бригади берегової оборони (Перевальне), 15 окремої берегової ракетно-артилерійської бригади (Севастополь) Берегових військ ЧФ РФ. Контроль за проведенням заходів здійснює командувач ЧФ РФ адмірал О.Вітко.

Окрім того 11-15 квітня на військовому полігоні у районі н.п.Афанасїївка (Дубоссарський р-н., 10 км від державного кордону України) було проведено тактичне навчання з бойовою стрільбою збройних формувань самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки.

"Участь у навчаннях брали близько 400 військовослужбовців зі складу 1 (Тирасполь), 2 (Бендери), 3 (Рибниця) та 4 (Дубоссари) окремих мотострілецьких бригад, 1 окремої артилерійської зенітної бригади (Тирасполь) та 1 окремого танкового батальйону (Володимирівка)", - повідомили у розвідці. powered by lun.ua