Українцям радять відкласти подорожі до Японії

Неділя, 17 квітня 2016, 10:55

Громадянам України рекомендовано утриматися від подорожей до префектур Кумамото і Оіта у Японії. 

Про це йдеться  у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України. 

"У зв'язку з землетрусом і вторинними поштовхами на південному острові Кюсю в Японії, які тривають,  рекомендуємо утриматися від подорожей до префектур Кумамото і Оіта", -  зазначили у дипвідомстві. 

Також тим громадянам, які опинилися у зоні стихійного лиха та потребують термінової допомоги, рекомендовано звертатися на "гарячу лінію" посольства України в Японії +81-90-3919-0284 (з-за кордону) / 090-3919-0284 (по Японії) та дотримуватися відповідних вказівок посадових осіб місцевої влади, які проводять евакуаційні заходи.

 

Як відомо, 15 і 16 квітня у Японії сталися землетруси. За останніми даними, внаслідок стихійного лиха загинули понад 40 людей, близько двох тисяч - постраждали.

Разом з тим ЗМІ повідомляють, що влада Японії евакуювала майже 250 тисяч осіб з їхніх будинків, побоюючись повторення підземних поштовхів.

Також посилюється робота з пошуку тих, хто вижив після землетрусів - для цього на допомогу рятувальникам були спрямовані 20 тисяч солдат. Под уламками можуть перебувати десятки людей.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування