Каська допитають у новій справі. Тепер про Майдан

Понеділок, 18 квітня 2016, 11:40

Екс-заступника Генпрокурора Віталія Каська викликають на допит по новій справі – про перешкоджання розслідуванню вбивств на Майдані.

Про це він написав на своєму Facebook

"Вистава продовжується. Сьогодні іду на черговий допит в прокуратуру, але вже по іншому кримінальному провадженню. Що це за провадження і яке я маю відношення до нього - загадка. Підозрюю, що ГПУ вигадує їх на ходу, щоб не випускати мене з поля зору", - зазначив він.

"Також поки неясно, чи переросте статус свідка в чергову сфабриковану підозру. Отже 15.00, вул. Борисоглібська, 18. Вхід на виставу вільний", - зазначив він.

Він також навів повістку про виклик, в якій зазначається, що допит проводитиме слідчий в особливо важливих справах Козюра. Допит проводяться у справі, яка внесени до ЄРДР під номером 42015000000000635.

 

Згідно з ЄРДР, за № 42015000000000635 внесено відомості щодо перевищення своїх службових повноважень службовими особами МВС, СБУ та ГПУ, які чинили перешкоди в проведенні досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами протидії протестним акціям і, зокрема, у кримінальному провадженні 12014100060000228 від 22.01.2014 за фактами вчинення масових вбивств у період листопада 2013 – лютого 2014 року, знищували докази, які могли мати значення для встановлення об’єктивної істини у провадженні та вчиняли іншу протидію розслідуванню.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
05:52
Трамп схвалив план атаки на Іран, але поки утримується від наказу – WSJ
05:19
Ізраїль відправить спецназ на ядерний об’єкт Ірану у Фордо, якщо США не завдадуть авіаудару – Axios
03:33
Сенат США відклав розгляд законопроєкту про санкції проти Росії
03:07
Путін заявив про готовність до нового раунду переговорів з Україною після 22 червня
02:13
Путін виправдав удари по житлових кварталах України: "Це удари по обʼєктах ОПК"
01:53
Таїланд хоче витратити понад мільярд доларів на проведення Гран-прі Формули-1 у 2028 році
01:35
Путін заявив, що готовий зустрітися з Зеленським, але підписувати з ним нічого не буде
00:56
В Києві та низці областей оголошували повітряну тривогу через загрозу російських БпЛА
00:46
Уряд Чехії пережив вотум недовіри після біткоїн-скандалу
00:23
Окупанти 136 разів атакували позиції ЗСУ: найбільше на Покровському напрямку – Генштаб
Усі новини...
Реклама: