25.06

Банківський форум

Насірова викликають в Раду через обшуки у Шустера

Середа, 20 квітня 2016, 18:30

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформполітики вимагає запросити на годину запитань до уряду у п'ятницю голову Державної фіскальної служби Романа Насірова для звіту у справі щодо перевірки організації "Савік Шустер студія".

Про це заявила голова комітету Вікторія Сюмар у середу, пише Укрінформ.

Також йдеться про накладання на студію штрафу у розмірі 13 мільйонів гривень.

"(Комітет – ред..) вважає за доцільне звернутися до прем'єр-міністра України з приводу ігнорування засідань комітету Насіровим, з приводу ознак можливих порушень законодавства України та тиску на незалежний засіб масової інформації – "Савік Шустер студію", - сказала вона.

"Також комітет ухвалює звернутися до Парубія з пропозицією організувати звіт Насірова в парламенті 22 квітня і прийняти рішення провести слухання в комітеті щодо порушень Державною фіскальною службою і їхніх незаконних рішень щодо ЗМІ", - повідомила Сюмар.

Як відомо, під час засідання комітету Шустер заявив, що вважає перевірку його студії помстою за ефір за участю глави ДФС Насірова.

Восени 2015 року фіскальна служба почала перевірку діяльності ТОВ "Савік Шустер студія". Згодом Шустер повідомив, що вона склала акт про порушення податкового законодавства на суму понад 13 мільйонів гривень.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: