Аласанію хочуть звільнити з НТКУ за критику влади - Аваков

П'ятниця, 22 квітня 2016, 11:47

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що Зураба Аласанію намагаються звільнити з посади керівника Національної телекомпанії України за викривальні програми.

"Зураба Аласанію хочуть звільнити, щоб помститися за розміщені критичні програми! І компанію атаки на нього розгорнули через це", - написав він у Facebook.

За словами Авакова, це робиться "не за глобальні "помилки реформування"… за всілякі "Схеми", "Версії" й інші розслідування, які він допускає в ефірі колишнього УТ-1".

"Варто говорити правду, без манірності замаскованих рядків якогось пленуму НСЖУ. Такий колективний розум всемогутніх сильних світу цього вирішив: до приватних каналів не дотягнемося, а вже цього "турнемо", щоб неповадно було", - заявив голова МВС.

"Мені не подобаються ні Схеми ні Теми не БеБеми, вони найчастіше ангажовані й упереджені, деструктивні й руйнівні – і, найчастіше, приголомшливо гострі й точні. Але, це суб'єктивна оцінка якості журналістики – і звільняти за це рішенням Кабміну – значить звільняти за критику влади й вертатися в осоружне минуле!", - зазначив він.

"Незважаючи на ту кількість отрути, яка вилита цими програмами й на мене особисто, – так чинити не можна, аморально й це шлях до диктатури номенклатурних "рєшал"!", - наголосив Аваков

На його думку, коли "за критику влади хочуть звільнити менеджера телеканалу – у сучасних умовах це реванш старого".

"Я як член Кабінету міністрів не буду голосувати за подібні рішення й активно буду таким рішенням протидіяти!", - заявив Аваков.

Напередодні, 21 квітня, пленум Національної спілки журналістів України більшістю голосів ухвалив звернення до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою ініціювати звільнення Зураба Аласанії з посади гендиректора НТКУ

"Закидів декілька, але їх ще будуть редагувати (1 проти, 2 утрималися)", - повідомила журналістка Світлана Остапа.

Як відомо, Аласанію призначили керівником НТКУ після "Революції гідності", у тому числі для реформування Національної телекомпанії у Суспільне мовлення і зміни у підходах.

Олена Рощенко, УП

powered by lun.ua