Фіскальна служба перевірить Шустера

Середа, 27 квітня 2016, 10:13

Державна фіскальна служба має намір провести податкову перевірку телеведучого Савіка Шустера.

Про це йдеться у повідомленні служби, інформує Економічна правда.

Як зазначається, слідче управління фінансових розслідувань Головного управління відомства у Києві розслідує кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків стосовно громадянина Канади Савіка Шустера і щодо посадових осіб ТОВ "Савік Шустер Студія".

ДФС встановила, що Шустер в 2008 році отримав на свій валютний рахунок процентну фінансовий кредит у розмірі 1,34 млн євро і не повернув його позикодавцеві в обумовлений термін.

За даними служби, в порушення закону "Про податок з доходів фізосіб" Шустер не надав до податкової інспекції декларацію про отримані доходи та ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму понад 2,1 млн гривень.

Крім того, встановлено, що посадові особи ТОВ "Савік Шустер Студія" занизили податок на додану вартість на загальну суму 1,99 млн гривень (в основному, за рахунок заниження вартості телепрограм "Шустер Live").

Як відомо, київський центр зайнятості позбавив телеведучого Савіка Шустера права на роботу в Україні через "недійсну довідку про несудимість". 

Журналіст, у свою чергу, сказав, що продовжить роботу в Україні, незважаючи на заборони.

Президент Петро Порошенко у вівторок ввечері висловив сподівання, що інцидент із телеведучим Савіком Шустером буде вичерпаний у найкоротший час.

 А прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив розібратись у ситуації зі скасуванням дозволу на працевлаштування журналіста і оперативно врегулювати ситуацію відповідно до чинного законодавства.

Як відомо, раніше Шустер заявлял,що його звинуватили у порушеннях на суму 13 мільйонів гривень.

Раніше Шустер заявив, що відносно нього було відкрито кримінальне провадження за нібито несплату податків.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування