Одеський суд дозволив масові заходи 2 травня на Куликовому полі

Середа, 27 квітня 2016, 14:00

Одеський окружний адмінсуд відмовився задовольнити позовні вимоги виконкому Одеської міськради про заборону проведення масових заходів на Куликовому полі в період з 1 по 10 травня.

Про це у середа пише місцеве видання Думская.

"Виконком вимагав заборонити в ці дні проводити на Куликовому полі збори, демонстрації та інші мирні акції, присвячені пам'яті загиблих 2 травня, а також інші заходи", - йдеться у повідомленні.

Як пише видання, мерія позивалася оскільки вважає, що проведення таких акцій небезпечне, так як "приверне увагу великої кількості радикально налаштованих осіб, які мають протилежні громадянські позиції".

"Однак суд не визнав ці доводи переконливими, так як громадські організації не повідомляли виконком про намір проводити заходи на Куликовому полі в цей період", - пише видання.

Проте, зазначається, що організація "Автомайдан-Одеса" планує в ці дні провести на Куликовому полі військово-патріотичне виховання молоді.

Як відомо, президент Петро Порошенко доручив ввести в Одесу до тисячі силовиків для захисту громадського порядку.powered by lun.ua