За мапу України без Криму каналу винесли попередження

Субота, 30 квітня 2016, 15:37

Телерадіокомпанії "МТВ-ПЛЮС", яка працює у Мирному Запорізької області, винесено попередження через трансляцію в ефірі карти України без Криму.

Як повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, вона винесла це попередження після перевірки.

Нацрада виявила, що компанія з Мелітопольського району порушила абзац 9 частини 2-ї статті 6 закону "Про телебачення і радіомовлення", яким заборонено використовувати для трансляції телепередачі, виготовлені після 1 серпня 1991 року, що "містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України".

Нацрада уточнює, що 13 лютого 2016 року в ефірі ліцензіата в інформаційно-аналітичній програмі "Регион. Итоги" о 18:24 вийшов інформаційний сюжет "Специальный репортаж", наприкінці якого було продемонстровано карту України без Криму.

Директор компанії повідомив, що це була технічна помилка: під час трансляції сюжету про газопостачання міста цю карту взяли з інтернету через неуважність працівника. 

Він також сказав, що колектив вибачився за цей прикрий інцидент перед глядачами, а працівник поніс адміністративне покарання.

Однак факт порушення зафіксований, тому регуляторний орган застосував санкцію.powered by lun.ua
Усі новини...