Тимошенко заявила про перехід в опозицію

Вівторок, 5 квітня 2016, 15:15
Геннадій Кирія, Facebook

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє про перехід її політичної сили до парламентської опозиції.

Про це вона заявила у вівторок у Львові після проведення партійної конференції, передає прес-служба "Батьківщини".

"Сьогодні я можу оголосити консолідоване рішення нашої політичної сили. Ми прийняли рішення, що ми виходимо з безперспективного переговорного процесу про створення нової коаліції. Ми переходимо в демократичну, проєвропейську опозицію", – заявила Тимошенко.

"Ми йдемо на достатньо впевнену боротьбу проти старої системи, проти злиття нової постмайданної влади та старої олігархічної мафії. Ми йдемо на боротьбу спроти знищення економіки України, проти знищення життя кожної української родини", – наголосила вона.

Тимошенко також зазначила, що її політична команда в парламенті буде і надалі підтримувати потрібні для держави законодавчі ініціативи.

"Якщо в парламенті будуть народжуватися законопроекти, які реально потрібні країні, які можуть допомогти людям в цей складний час, наша команда в парламенті буде голосувати за те, що ми вважаємо правильним і потрібним", – додала вона.

Тимошенко підкреслила, що перехід до опозиції є єдиним правильним рішенням за нинішніх соціальних та економічних умов. "Інакше ми можемо як демократична сила бути ширмою, прикриттям до цього неподобства, що робиться за лаштунками", – сказала лідер "Батьківщини".

Як відомо, у ВР за ініціативи адміністрації президента намагаються створити коаліцію з двох фракції: БПП та Народного фронта, щоб не залучати до переговорів про коаліцію Тимошенко.

Для цього з позафракційними депутатами ведеться переговори про входження до однієї з двох фракцій.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.