За добу в зоні АТО двоє бійців загинули, ще 4 поранено - штаб

9 травня 2016, 12:34

За добу в зоні проведення антитерористичної операції двоє військовослужбовців загинули, ще четверо отримали поранення.

Про це на традиційному брифінгу у понеділок розповів речник Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За минулу добу двоє українських військових загинули, ще 4 бійців зазнали поранень", – повідомив полковник.

Реклама:

Мотузяник уточнив, що цих втрат сили АТО зазнали на луганському та донецькому напрямку.

Зокрема біля села Кримське на Луганщині військовослужбовці ЗСУ під час патрулювання підірвалися на "розтяжці", встановленій бойовиками.

Один військовий загинув, ще двоє – отримали поранення.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 199 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Крім того поблизу Авдіївки на Донеччині 1 військовий підірвався на невідомому вибуховому пристрої, ще двоє отримали поранення внаслідок ворожих обстрілів.

Українська правда

АТО
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: