Коаліція "мобілізує" нардепів на четвер для закону про ГПУ

Середа, 11 травня 2016, 18:20
Коаліція мобілізує нардепів на четвер для закону про ГПУ

У парламенті фракції коаліції "мобілізують" на четвер своїх депутатів, щоб протягнути новий законопроект про генерального прокурора, який дозволить лідеру фракції БПП Юрію Луценку очолити Генпрокуратуру.

Так, зареєстрований у ВР у середу, 11 травня, новий законопроект про генерального прокурора 4645 одразу ж розглянув профільний комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Комітет рекомендував парламенту прийняти законопроект за основу та в цілому.

Джерела "Української правди" в парламенті повідомили, що депутатів коаліції терміново на четвер викликають до ВР, деяких відкликають із закордонних поїздок для голосування щодо цього законопроекту.

Народний депутат, член фракції "Народний фронт" Леонід Ємець у коментарі "Українській правді" зазначив, що також отримав відповідне смс-повідомлення.

"Коли є важливі голосування дійсно розсилають смс і просять депутатів прийти. Це стандартна практика", - сказав він.

Народний депутат із фракції "Самопоміч" Вікторія Войціцька на своїй сторінці в Facebook написала: "Завтра будуть знову голосувати за законопроект "про своїх людей в прокуратурі", і відразу після того голосування за пана Луценка". 

 

Як відомо, раніше Верховна Рада провалила голосування у першому читанні за законопроект про генпрокуратуру і Держбюро розслідувань, який би дозволив призначити лідера фракції БПП Юрія Луценка генпрокурором.

Ірина Луценко заявила, що новий закон про генпрокурора проголосують вже у четвер.

Тетяна Кусок, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування