На Донбасі воює підполковник РФ із дисциплінарним стягненням

П'ятниця, 13 травня 2016, 14:12

Російський підполковник Олександр Максимов командує на Донбасі мотострілковим батальйоном 3 окремої мотострілкової бригади, яка дислокується в Горлівці.

Це встановило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"На посаді "командира мотострілкового батальйону 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) Центру територіальних військ (Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ" перебуває підполковник ЗС РФ Максимов Олександр Валерійович", - йдеться у повідомленні ГУР.

За даними розвідки, керівництво відрядило Максимова на схід України у березні 2015 року з посади командира 3 мотострілецького батальйону 102 військової бази (військова частина пп 04436, Гюмрі, Вірменія) Південного ВО ЗС РФ.

Наприкінці 2014 року Максимов намагався в судовому порядку оскаржити рішення командира 102 військової бази полковника ЗС РФ Андрія Рузинського щодо накладення на нього дисциплінарного стягнення, але під тиском командування відкликав позов.

"Участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України дозволяє підполковнику ЗС РФ Олександру Максимову розраховувати на остаточне зняття стягнень та продовження військової кар’єри", - заявляє ГУР.

Відомство зазначає, що полковник Рузинський зараз теж воює на Донбасі: командує 2 окремою мотострілецькою бригадою (Луганськ) 2 армійського корпусу (АК).

А Максимов, за твердженням розвідників, перед травневими святами намагався купити собі підвищення на кошти, виручені від продажу на металобрухт обладнання оптової бази "Рондо" у Горлівці.powered by lun.ua