Порошенко обговорив із заступником Генсека ООН питання відновлення Донбасу

Неділя, 15 травня 2016, 20:38

Президент Петро Порошенко обговорив із заступником Генсека ООН Грете Фаремо питання соціально-економічного та гуманітарного відновлення Донбасу.

Про це 15 травня повідомили у прес-службі глави держави. 

"Під час зустрічі обговорювались перспективи розширення допомоги з боку організацій системи ООН у питанні надання допомоги на швидке відновлення об’єктів життєвонеобхідної інфраструктури на Донбасі та забезпечення розвитку постраждалих від російської агресії районів Донецької та Луганської областей", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, йшлося про спеціальні проекти щодо розмінування території, програми створення нових робочих місць для мешканців Донбасу та розвитку освітніх можливостей для дітей, які б включали відновлення та модернізацію учбових закладів.

"Сторони домовилися про  опрацювання питання заснування нового офісу ЮНОПС, який би забезпечив координацію проектів та програм, що реалізуються ООН на території України, а також мобілізацію та раціональне використання міжнародної фінансової допомоги", - зазначили у прес-службі президента. powered by lun.ua