Росіяни не хочуть відпочивати в окупованому Криму

Понеділок, 16 травня 2016, 08:45

Російські туристи не хочуть їхати відпочивати в незаконно окупований РФ Крим.

Про це повідомляє російська газета Комерсант.

Продавці авіаквитків вже зафіксували падіння попиту до 25% на перельоти до Сімферополя з боку самостійних мандрівників.

За даними компанії "Связь-Тревел", в 2015 році на цей напрям припадала половина бронювань, то зараз - не більше 35%.

Комерційний директор компанії Андрій Осинцев називає зниження очікуваним. "Ми прогнозували цей ефект за підсумками минулорічного літнього сезону: інфраструктура півострова поки не дає такої ж якості сервісу, як звичні для росіян Туреччина і Єгипет, і багато мандрівників після Криму вирішили, що поки не готові вибирати його для регулярного відпочинку", - пояснює він.

За даними агентства Biletix, продаж авіаквитків за цим напрямком на літо скоротився на 7,5% при подорожчанні середнього чека на 23%, до 10,8 тис. руб. Але ситуація може змінитися, враховуючи, що ринок зараз характеризується невеликою глибиною бронювання, уточнюють в компанії.

Попит на відпочинок в Криму і відповідно на перельоти до Сімферополя став різко зростати навесні 2014 року, після незаконної анексії українського півострова Росією.

Влітку 2015 року Крим виявився на піку: системи бронювання називали Сімферополь найбільш затребуваним напрямком подорожей всередині країни. Про поступове зниження популярності напрямку першими заговорили туроператори минулої зими: тоді передбачалося, що попит на Крим впаде після того, як ціни на відпочинок на півострові зрівняються з цінами в сусідньому Краснодарському краї.

Великі сподівання на зростання туристичного попиту на Крим в цьому році російські чиновники пов'язували з встановленим в наприкінці 2015 року мораторієм для туроператорів на продаж путівок до Туреччини і закриттям прямих перельотів до Єгипту.powered by lun.ua