Поліція припинила пошук "золотого батона" Януковича

Понеділок, 16 травня 2016, 17:40

Поліція Київської області ще в грудні минулого року закрила кримінальну справу щодо пошуку цінностей, які зникли з "Межигір'я" після втечі екс-президента Віктора Януковича.

Про це свідчить відповідь прокуратури Київської області на запит депутата Дмитра Добродомова, яку він опублікував у своєму блозі на "Українській правді".

"Слідчі ГПУ, вочевидь, вважають міфом існування "золотого батона" Януковича, знайденого журналістами у Межигір'ї в лютому 2014 року. Інакше пояснити факт закриття кримінального провадження про зникнення символу корупції режиму Януковича, мені особисто важко", – обурився він.

Відповідь Добродомову свідчить, що справу закрили за "відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення".

 

"Тож маємо дилему: або не було ані "золотого батону", ані інших коштовностей із Межигір'я, які виявили журналісти, які були показані у ТВ-сюжетах, і які у підсумку бачила вся країна, або ж правоохоронці їх... знайшли. А якщо так, то на обліку якого відомства перебувають ці коштовності вартістю в мільйони?" – додав Добродомов.

Він також пообіцяв надіслати офіційний запит до нового генпрокурора Юрія Луценка, поцікавившись у ньому, чи будуть покарані ті, хто закрив цю справу, а також ті, хто закрив провадження, де фігурували екс-міністри та екс-прем'єр Арсеній Яценюк.

Також Добродомов планує запитати Луценка, "чи будуть доведені до логічного фіналу справи щодо корупції в колишньому Кабміні, розбазарювання та нецільове використання держкоштів профільними міністерствами".

Як відомо, Генпрокуратура у квітні минулого року доручила поліції Київської області розслідувати справу про викрадення цінностей з Межигір'я.

Українська правдаpowered by lun.ua