В катастрофі АН-12 в Афганістані загинули двоє українців - МЗС

Четвер, 19 травня 2016, 12:30

В авіакатастрофі літака АН-12 в Афганістані загинуло 9 людей, в тому числі двоє громадян України, ще один українець отримав тяжкі травми.

Про це інформує в четвер Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці Facebook.

За інформацією посольства України в республіці Таджикистан (за сумісництвом – в Афганістані), 18 травня 2016 року в аеропорту міста Два’єр (афганська провінція Гільменд) зазнав катастрофи вантажний літак АН-12 (за попередніми даними – належить грузинській компанії "Аnham", перебуває в чартері азербайджанської компанії Silk Way).

Екіпаж складав 11 осіб. В результаті катастрофи загинули 9 осіб (2 громадян України, 1 громадянин Узбекистану, 6 громадян Азербайджану).

Ще один українець був госпіталізований (стан – стабільно важкий) до лікарні міста Кандагар.

МЗС повідомляє, що 20 травня до Кабула відряджається консул посольства України в Таджикистані для забезпечення консульського супроводу постраждалих громадян України.

Раніше повідомлялося, що в В Афганістані розбився вантажний літак АН-12, який був орендований у азербайджанської компанії Silk Way для виконання вантажних перевезень в межах Афганістану.

Орендований літак управлявся інтернаціональним екіпажем.

В свою чергу Державна адміністрація цивільної авіації Азербайджану повідомляє, що в результаті аварії АН-12, загинули семеро людей, ще двоє вижили.

За її даними, на борту літака перебували дев'ятеро членів екіпажу.

"За наявною інформацією в результаті катастрофи вижили два громадянина України - техніки Андрій Ганжа і Рамзі Алієв Рамзі, їх стан оцінюється як стабільно задовільний", - цитує повідомлення служби "Інтерфакс-Азербайджан".

За даними адміністрації, в результаті аварії літака загинули командир екіпажу Рашид Шайданов (громадянин Узбекистану), другий пілот Алтай Абдуллаєв (громадянин Азербайджану), штурман Назім Асадуллаєв (громадянин Азербайджану), бортмеханік Надир Рзаєв (громадянин Азербайджану), радіооператр Фірдоусі Шахвердієв (громадянин Азербайджану), бортоперат Азер Зульфієв (громадянин Азербайджану), бортоператор, технік Руслан Задніпрянець (громадянин України).

Зазначається, що Державною адміністрацією цивільної авіації Азербайджану створена комісія з розслідування цієї події.

Українська правдаpowered by lun.ua