Муженко: Передумов для масштабного наступу РФ на Донбасі немає

Четвер, 19 травня 2016, 13:32

На сьогодні на сході України спостерігається активізація переміщення російських терористичних військ, але передумов для масштабного наступу немає.

Про це заявив у Брюсселі начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко, повідомляє у четвер "Укрінформ".

"На сьогоднішній день не спостерігається створення якихось потужних ударних угруповань на якихось окремих напрямках", – зазначив генерал-армії.

"Дійсно, здійснюється переміщення техніки та озброєння – через те, що ділянка українсько-російського кордону не контролюється, допуск місії ОБСЄ на сьогодні російською стороною і відповідними незаконними утвореннями бойкотується. Тому така можливість – перекидання техніки та озброєння і особового складу є реальною", - наголосив начальник Генштабу ЗСУ.

Муженко повідомив, що у штаб-квартирі НАТО поінформував своїх колег в Альянсі про сценарії розвитку безпекової ситуації в Україні.

"Не йшлося лише про Донбас. Розглядалося ширше коло питань і більш широкий спектр військових загроз відносно України", – додав він.powered by lun.ua