У Херсоні розбили голову журналісту

Четвер, 26 травня 2016, 00:30

У Херсоні колишній банкір напав на журналіста видання "Мост", представника Інституту масової інформації (ІМІ) у Херсонській області Сергія Нікітенка, розбивши йому голову планшетом.

Про це повідомляє ІМІ.

За словами Нікітенка, інцидент стався на площі Свободи в центрі міста після мітингу, організованого на честь звільнення льотчиці Надії Савченко.

Конфлікт почався після того, як депутат міськради від партії УКРОП Олена Мазур відібрала планшет у Нікітенка.

"Я прийшов туди знімати, з планшетом стрімити звідти. Закінчилась акція, я підійшов до депутатів від УКРОПа Олени Мазур і Віталія Богданова, вирішив взяти коментар з приводу вчорашньої публікації. Я почав запитувати їх стосовно діяльності Мазур як чиновниці щодо використання публічних фінансів і Богданова як депутата міської ради. Почав запитувати про факти, які були в публікації, бо вони мені не відповідали з цього приводу і сьогодні я вирішив скористатися моментом", - розповів Сергій.

В якийсь момент, продовжив він, під час зйомки до них підійшов чоловік депутатки екс-банкір Тарас Бурда.

"Він почав мене поливати водою, вставивши у розстібнуту ширинку бутилку, ображати. Я його відштовхнув і почав задкувати від нього. В цей момент підскочила депутат Мазур, вихопила в мене планшет. Я почав кликати на допомогу поліцію, яка якраз з’явилася, і просив їх зафіксувати, що у мене відібрали планшет. І в цей момент Бурда бере планшет і кидає його мені в голову", - розповів Сергій.

 
Фото з Фейсбук Kateryna Handziuk

За словами Нікітенка, він попросив поліцейських затримати нападника, але ті лише стояли біля нього. Після цього учасники конфлікту пішли до райвідділку давати свідчення.

Як розповів журналіст, Тарас Бурда написав на нього заяву, що Нікітенко був у стані алкогольного сп’яніння, приставав до жінок.

"Він (Бурда - ред.) написав на мене заяву, що я напав на них у стані алкогольного сп’яніння, приставав до жінок. Але я не був п’яний. Коли я почав давати поліції пояснення, Бурда пішов", - розповів журналіст.

Журналіст написав заяву за фактом нападу і планує надати поліції відео нападу.

У коментарі ІМІ Тарас Бурда зауважив, що журналіст не контролював себе і вдарив його першим. Він сподівається на дії поліції, яка розбереться у ситуації.

"Сергій Нікітенко, не контролюючи себе, першим вдарив мене на очах п'яти десятків людей. Перед цим вів себе негоже для центральної площі міста. Після інциденту він розповів, що хворіє і можливо ліки з хворобою вплинули на ситуацію. Тому якось ображати або звинувачувати його не хочу, поліція, сподіваюсь, розбереться", - зазначив Бурда.powered by lun.ua