"Самопоміч" визначилася з 4 кандидатами на довибори в Раду

Неділя, 29 травня 2016, 13:54

Партія "Об'єднання "Самопоміч" висунула чотирьох кандидатів від партії на проміжні вибори депутатів Верховної Ради, призначені на 17 липня.

Про це повідомив член політради партії, заступник голови фракції "Самопоміч" в Раді Олег Лаврик.

Зокрема, в окрузі №23 (Волинська область) партія висунула Михайла Імберовского (голова фракції "Самопоміч" у Волинській обласній раді), в окрузі №27 (Дніпропетровськ) - Сергія Рульова (кандидат від "Самопомочі" до Дніпропетровської міської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, на момент балотування - виконавчий директор ТОВ "Янтарне").

В окрузі №183 (Херсон) висунуто Ігоря Дудара (голова Чорнобаївського сільради Херсонської області), в окрузі №206 (Чернігів) - Олександра Кірінді (директор Чернігівської індустріальної молочної компанії).

Лаврик зазначив, що партія не висунула своїх кандидатів ще по трьох округах (№151, Полтавська область,  №114 (Луганська область) і №85 (Івано-Франківська область), оскільки не змогла визначитися, хто саме буде представляти партію.

За його словами, рішення за вказаними округами буде ухвалено на другій частині з'їзду, яка має відбутися до 5 червня.

Окрім того з'їзд ухвалив рішення про прийняття до лав партії депутата фракції "Самопоміч" Олени Сотник і уповноважив політраду партії на ведення переговорів щодо укладення угоди про асоційоване членство партії в Європейській народній партії.

Українські новиниpowered by lun.ua