Розвідка назвала імена росіян, які готують снайперів в ОРДЛО

Понеділок, 30 травня 2016, 03:13

Підготовкою снайперів на окупованому Донбасі займаються російські офіцери.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Згідно з наявними даними, підготовку снайперів здійснюють російські інструктори в навчальних центрах в Іловайську і Луганську, а також на полігонах Кадамовській і Кузьмінський Ростовської області.

Крім того, розвідка встановила офіцерів 45-ої окремої бригади спеціального призначення Повітряно-десантних військ Росії, які займаються підготовкою снайперів і зв'язківців в Новоазовському районі Донецької області.

Так, за даними розвідки, підготовкою снайперів займається уродженець Криму, випускник Рязанського вищого повітряно-командного училища старший лейтенант Решетилов Микола. Зараз він прописаний в Московській області.

Командиром групи радіозв'язку роти є старший лейтенант Стецко Олександр. Він народився в Білорусі, навчався в Новочеркаському вищому військовому командному училищі зв'язку, прописаний в Московській області.

 Всього за безпосередньої участі офіцерів 45-ій окремої бригади спеціального призначення на території України підготовлено понад 100 снайперів, диверсантів і зв'язківців.

У Головному управлінні розвідки нагадали, що командиром цієї бригади є полковник Паньков Вадим, який свого часу проходив службу в Збройних Силах України.powered by lun.ua