Порошенко призначив свого представника у Раду

Понеділок, 30 травня 2016, 10:42

Президент Петро Порошенко призначив своїм представником у Верховній Раді депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Артура Герасимова.

Про це йдеться в указі від 30 травня, оприлюдненому на сайті глави держави.

Раніше його призначення анонсувала віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе у Facebook.

"Ми вітаємо рішення призначити представником президента у Верховній Раді Артура Герасимова", – заявила вона.

Із Герасимовим віце-прем'єр пов'язує "довгий шлях відстоювання інтересів України та простояння російській агресії на різних міжнародних, парламентських та громадських майданчиках".

"Артур Герасимов – дієвий, ефективний, надзвичайно відповідальний керівник парламентської делегації України в ПА ОБСЄ. Більше того, за його безпосередньої допомоги та участі нам вдавалося надавати безпосередню первинну інформацію про перебіг подій на сході України нашим друзям-партнерам в усіх ПА, де присутня Україна", – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

"Вірю, що його нове призначення додасть конструктиву та позитиву і в тристоронній діалог між парламентом, урядом та президентом. Маємо надію, що тепер українська влада працюватиме злагодженіше, а результати цієї роботи будуть швидшими та ефективнішими.", – додала вона.

У 2015 році Герасимова називали "смотрящим" по Донецькій області від президента Петра Порошенка.

У 2014 році Герасимов очолював виборчий штаб Порошенко в Донецькій області і займався організацією спочатку президентських, а потім і парламентських виборів.

При цьому вибори на кількох мажоритарних округах партією президента були відверто "злиті" під кандидатів-регіоналів.

У 2012 році Герасимов балотувався в парламент по мажоритарному округу № 51 в Горлівці.

Детальніше про Герасимова "Українська правда" писала в матеріалі "Донбас. Жити по-новому?".

Українська правдаpowered by lun.ua