Адвокат пропонує оскаржити в суді дії силовиків в селі Молодіжне

Неділя, 8 травня 2016, 01:17

Кримський адвокат Джеміль Темишев пропонує в судовому порядку оскаржити дії російських силовиків 6 травня в селі Молодіжному Сімферопольського району.

Про це адвокат написав в Фейсбук, пише Крим.Реалії.

"Звертаюся до тих, кого сьогодні затримали в Молодіжному. Хто готовий оскаржити дії силовиків в суді, напишіть мені в приват", - зазначив Темишев.

У коментарі Крим.Реалії адвокат повідомив, що поки охочих піти до суду проти представників російських силових відомств не було.

Джеміль Темишев виступив адвокатом на стороні захисту в суді про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на території включеного Росією Криму.

Як повідомлялося, 6 травня після п'ятничного намазу в мечеті села Молодіжне Сімферопольського району понад 50 озброєних людей затримали групу мусульман. Формальна причина затримання - перевірка документів. За свідченнями правозахисників, затриманих було близько 100 осіб.

У Духовному управлінні мусульман Криму і Севастополя порадили мусульманам Криму носити при собі документи, які посвідчують особу.

Офіційні коментарі російських силових відомств в Криму з цього приводу відсутні.

Як відомо, після окупації, кримських мусульман, зокрема - кримських татар, часто викликають на допити і масово затримують.

На початку квітня в селі Піонерське Сімферопольського району озброєні люди в масках затримали 35 кримських татар - відвідувачів місцевого кафе.

7 травня 25 кримських татар російські силовики затримали в Євпаторії. Всіх відвезли на допит в міське відділення поліції і взяли відбитки пальців.powered by lun.ua