Сюмар: у зоні АТО не знають, хто з ким воює, у селах ставлять гучномовці

Вівторок, 14 червня 2016, 10:37

На Донбасі спробують забезпечити сигнал українських радіостанцій і телеканалів, а ті нададуть український контент для подолання російського пропаганди.

Про це сказала депутат від "Народного фронту" Вікторія Сюмар з трибуни Верховної Ради у вівторок.

Вона розповіла про виїзне засідання парламентського комітету з питань свободи слова в зону "антитерористичної операції".

"Ціла 30-кілометрова зона в АТО покрита сьогодні російськими телеканалами, і там немає українських сигналів. Ми ходили по людях і запитували, чи знають люди в зоні АТО, хто з ким воює і хто їх обстрілює", – заявила Сюмар.

"Знаєте, що нам відповідали? Нам відповідали: ну, це, напевно "Айдар" воює зі Збройними силами України. А знаєте, чому вони так думають? Тому що їм це показує "Росія-24", тому що іншого – українського – сигналу там немає", – сказала вона

"Але там є українські патріоти, там є керівники сіл, які посеред села, де базари, ставлять гучномовці – такі, як під час Другої світової війни. Уявляєте собі?.." – розповіла депутат.

Сюмар повідомила: "Ми вчора зустрілися з керівниками радіостанцій і телеканалів – вони дадуть український контент, ми спробуємо завести туди кабель, щоб там був український сигнал".

Згодом депутат Сергій Мельничук заявив, що деякі українські ЗМІ також паплюжили "Айдар" і йшли на поводу у дезінформаторів. Також, за його словами, деякі політики влаштовували "втіхи" на Донбасі, а тепер влаштовують "втіхи" у Верховній Раді, блокуючи трибуну.

Олена Рощенко, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування