Соратнику Саакашвілі повернули гроші, але заарештували рахунки

14 червня 2016, 13:53

Генпрокуратура повернула соратнику глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, главі фонду "На благо Одеси" Теймуразу Нішніанідзе 5 тисяч доларів, які були вилучені під час обшуків 26 травня.

Про це Нішніанідзе написав на своїй сторінці у Facebook в понеділок.

Він також додав, що у той же день Печерський райсуд Києва заарештував рахунки благодійного фонду "На благо Одеси", який він очолює.

Реклама:

Нішніанідзе додав, що за кошти на цих рахунках на цьому тижні планувалося купити дві квартири для інвалідів АТО і тепер цей намір зірвано.

Як відомо, про намір ГПУ повернути Нішніанідзе ці кошти у неділю повідомляв сам Саакашвілі.

РЕКЛАМА:

26 травня слідчі ГПУ та столичного управління СБУ обшукали будинок екс-генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе.

Одночасно обшуки пройшли в Одеській ОДА. За даними слідства, слідчі дії ведуться в рамках кількох кримінальних проваджень: одне з них відкрито за фактом незаконного відшкодування ПДВ посадовим особам Генерального консульства Грузії у 2012-2013 роках.

Згідно з матеріалами справи, дипломати отримали майже 20 млн гривень за нібито придбані у київських магазинах брендові речі і одяг. Також ГПУ "цікавиться діяльністю фонду "На благо Одеси", головою якого є Нішніанідзе".

Українська правда 

Генпрокуратура Одеса Саакашвілі
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування